X
تبلیغات
رایتل


- جالب است که جایزه وی توسط «مسعود کیمیایی» (فیلم فارسی ساز مبتذل و همسر سابق گوگوش که سال 1380 همراه وی از ایران به کانادا گریخت و وی را علنا در کنسرت های خارجی اش همراهی می کرد) اهداء شد! شب گذشته (جمعه) نیز در افتتاحیه بیست و نهمین «جشنواره فیلم فجر» مراسم «بزرگداشت» کیمیایی توسط معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد!


- کیمیایی پس از حضور به روی صحنه، ناگهان رو به حضار و در همراهی و هماهنگی با دشمنان خارجی نظام به تعریف و تمجید از جعفر پناهی- فیلمساز مجرم- پرداخت. این فیلمساز همان کسی است که سال گذشته به عنوان مدافع ضدانقلاب و عوامل فتنه پای در میدان گذاشت و تصاویری از پیاده نظام کودتای مخملین را در پایان بندی فیلم خود گنجانید. 


- یادآور می‌شود جعفر پناهی، هنگامی به دست عناصر امنیتی دستگیر شد که به سفارش مدیران بیرونی فتنه در زیرزمین خانه‌اش مشغول مستندنمایی ادعاهای پوچ مهدی کروبی درباره شکنجه عوامل میدانی فتنه 88 بود. پناهی در خارج از کشور به همراه چند سینماگر صهیونیست و در مصاحبه با رسانه های بیگانه علیه مردم ایران به عقده‌گشایی نشست. هنوز معلوم نیست گردانندگان جشنواره بین المللی فیلم فجر، چه تناسبی میان کیمیایی و انقلاب و سینمای ناب ایران دیده اند که در بزرگترین رویداد سینمایی کشور، به تجلیل از وی روی آورده اند؟!