X
تبلیغات
زولا

جلسه مشورتی اردیبهشت تئاتر  هرمزگان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، رئیس انجمن نمایش و جمعی از هنرمندان تئاتر برگزار شد.

 این جلسه با محوریت برگزاری مراسم اردیبهشت تئاتر و تقدیر از فعالان این حوزه، با حضور مدیر کل، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان و جمعی از فعالان حوزه نمایش در دفتر مدیر کل برگزار گردید.

علیرضا درویش نژاد  در این جلسه با بیان اینکه تئاتر بستر ساز جریان های مهم فرهنگی است گفت: در سال های اخیر تئاتر هرمزگان رشد قابل توجهی داشته است، و علاوه بر موفقیت در جشنواره مختلف،  اجرای عمومی نمایش ها نیز با استقبال خوب مردم مواجه بوده است.  

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با تاکید به برگزاری مناسب مراسم اردیبهشت تئاتر هرمزگان افزود: در مراسم اردیبهشت تئاتر از کارهای کلیشه ای پرهیز شود و  تلاش کنیم برنامه های این مراسم با رویکردی خلاقانه و در خور شان هنرمندان تئاتر باشد.

وی اظهار داشت: کارگروهی متشکل از رئیس انجمن نمایش استان و هنرمندان فعال حوزه تئاتر، مسئولیت برنامه ریزی و هماهنگی های این مراسم را بر عهده دار می باشند و تقدیر از فعالان حوزه نمایش و تجلیل از پیشکسوتان در اولویت برنامه های این مراسم قرار گیرد.  

حسین کریمی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان نیز بر اهمیت این مراسم تاکید کرد و اظهار داشت: اردیبهشت تئاتر فرصت مناسبی برای گردهمایی خانواده بزرگ تئاتر استان در طول سال می باشد و انجمن نمایش این آمادگی را دارد که در برگزاری هر چه بهتر این مراسم تلاش کند تا برنامه هایی شایسته و درخور شان هنرمندان عرصه نمایش ارائه و اجرا شود.   

و اضافه کرد: هر ساله در این مراسم از گروه هایی که سال گذشته تلاش مستمر برای حضور در جشنواره ها داشته اند و همچنین گروه های فعال در زمینه اجرای عمومی تئاتر، تجلیل خواهد شد.

گفتنی است، جشن اردیبهشت تئاتر ایران،  اردیبهشت ماه هر سال در سراسر کشور برگزار می شود.